W logo prawda jest ukryta.
Są to cepy u koryta.
Kiedy gadzina ukąsi Żmudzina – od jadu Żmudzina zdycha gadzina

piątek, 4 czerwca 2021

Trudne dzieciństwo

 Znowu wykręcam się Ziemkiewiczem. 

Na konferencji prasowej "Campus Polska Przyszłości" pierwsza łopata Kortowa wydukała, że UWM wziął się za tworzenie fundamentów.  Wśród autorytetów zaproszonych na Campus pojawi się pani Sylwia Chutnik,  o której poruszającym tekście "Praca seksualna to też praca" na łamach wszetecznego dodatku "Wysokie Obcasy" do Gazety Wszetecznej już wspominałem

Jak głęboko "kopane" będą fundamenty można się dowiedzieć z wykazu tematów i warsztatów na temat "Społeczeństwo Przyszłości i Wolności". Jednym z organizatorów Campusu jest specjalista od kopania kobiet oraz jazdy na wstecznym po autostradzie - Sławomir Nitras. Można więc domniemywać, że na łąkach Kortowa będzie dużo wszetecznego obskurantyzmu sprzed czasów tablic Mojżesza. 

Wróćmy do Ziemkiewicza. Na swoim kanale YouTube umieścił recenzje dwu książek: "The Last Closet" Moiry Greyland i "Irreversible Damage" Abigail Shrier. Autorka pierwszej opisuje swoje dzieciństwo w Berkley w "rodzinie" dwojga intelektualistów. Oboje prowadzili dosyć swobodny tryb życia, który purytanie (nie wiadomo dlaczego) nazywają rozwiązłością. Z powodu wysokiego IQ dostrzegli, że płci jest więcej niż dwie. Seks w różnych konfiguracjach z 5 letnią Moirą, narkotyki, alkohol, orgie i przemoc to była codzienność, "anturaż" dziecka. Matka próbowała wychować autorkę na pełnozakresową przedstawicielkę ludzi wolnych od ograniczeń, a ponieważ córka się oparła to oświadczyła jej, że żałuje że jej nie zabiła. W końcu Moira zmieniła imię i nazwisko, aby się symboliczne odciąć od korzeni zła. Jeśli komuś z Państwa się wydaje, że mieli trudne dzieciństwo to na pocieszenie, że nie było aż tak źle, polecam tę relację z kalifornijskiego piekła. Będąc optymistą, śmiem twierdzić, że gorzej być nie może.

Druga z książek traktuje o eksplozji transgenderyzmu, o korzeniach i skutkach tego zjawiska. Tam też opisane są kręgi piekieł nieznane z literatury. Pokazane są z perspektywy analitycznej i wyrażone liczbowo.

Z wykazu tematów poruszanych na Campusie Polska można podejrzewać, że ta strona rzeczywistości w której żyła Moira Greyland, do której nawołują organizatorzy Campusu nie będzie omawiana. 

Czy zostaną przeprowadzone warsztaty dla ilustracji odkrycia że "Praca seksualna to też praca"? W sensie fizycznym  zapewne teza ta jest słuszna, bo podczas niej  energia zmienia postać i wydzielane jest ciepło i pot. W Centrum Promocji Nauki "Kortosfera" można zbudować stoisko poświęcone pracy seksualnej i jej konsekwencjom, wynikającym z drugiej zasady termodynamiki, w świetle których z punktu widzenia ekologii i globalnego ocieplenia, seksu należy zakazać.

Polecam wideo Ziemkiewicza, gdzie można dowiedzieć się jak daleko zaszedł postęp obyczajowy elity Berkley. Nie wiem, dlaczego wideo się nie wyświetla na komórkach, dlatego odtworzyć je można tylko na tabletach i komputerach.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.